عیب یابی و تعمیر بوق خودرو

در قسمت B هوای سرد برداشته می شود ، و پیستون به A میرسد. پیستون به دلیل این که هوای خنک حجم کمتری نسبت به هوای گرم اشغال می کند به سمت پایین حرکت می کند. با گرم شدن هوا در سیلندر ، طبق قانون بویل هوای داخل آن منبسط می شود. با باز شدن دریچه گاز ، انژکتورها برای افزایش تحویل سوخت مدت بیشتری باز می شوند. یک موتور دیزل برای روشن شدن در سرما نیاز به c / r حداقل 16:1 دارد. وجود دقت در این جدول که البته به صورت نمودارهایی برآورد می شود دقت کار موتور را تعیین میکند، البته لازم به ذکر است در ECUهای نوین این جدول به مرور زمان بسته به شرایط کار موتور بهروز میشود.اصولاً طراحی سختافزاری ECU نسبتاً ساده اما پرکردن جدول تصحیح آن کاری پیچیده وزمانبر میباشد و به مهندسی همزمان ساخت موتور و برنامهریزی جداولنیازمند است. 8. رنگ روغن موتور به تنهایی ملاک مناسبی برای تعیین کیفیت روغن موتور نیست.

نتیجه آن ایجاد یک نیرو است که برای پیش بردن ماشین آلات و موتور دیزلی در دسترس است.البته این یک چرخه “ایده آل” است. وقتی موقع حرکت ماشین سر و صدا ایجاد می کنه یهنی خیلی از زمان تعویض روغن ها گذشته و شاید حتی خرج هم تراشیده باشه. هنگامی که هوا فشرده می شود ، برخورد بین مولکول ها گرما تولید می کند و سوخت دیزل را مشتعل می کند. هنگامی که هوا فشرده می شود ، برخورد بین مولکول ها گرما ایجاد می کند که سوخت دیزل را مشتعل می کند. این افزایش ناگهانی فشار را می توان به صورت صدای تق تق یا بسته به فرکانس طبیعی شاتون ها ، به عنوان یک سری از پینگ های متمایز شنید. البته در تبصره ۳ ماده ۱۲ این قانون ذکر شده است:” تعمیر یا تعویض قطعات خودرو ناشی از خسارت حاصل ار حادثه یا تصادف که به علت عیب فنی خودرو نباشد، مشمول ضمانت نمیشود”. در این مقاله یک سیستم دیجیتالی ترکیبی معرفی شد که نتایج حاصل از شبیهسازی و بررسی این ساختار نشان میداد چنین ساختاری برای استفاده در ECUی خودرو بسیار مناسب است. از سوی دیگر با اسقاط ماشینهای قدیمی آهن قراضههایی نصیب دولت میشود که همین ضایعات میتواند منافع زیادی را برای دولت به همراه داشته باشد، همچنین خودروهایی که در طرح شرکت میکنند، باید مالیاتها و جریمههای عقب ماندهی خود را بپردازند که از این موارد نیز درآمدهایی برای دولت حاصل میشود.

 


بخش مهم دیگر یک ECU، منبع انرژی الکتریکی میباشد که باید بتواند یک ولتاژ ثابت و پایدار، برای سیستم تولید نماید. یا باید خودتون تعمیر کنین که ممکنه همیشه نتونین این کار رو انجام بدین. در منطقه 11 در بین شاخصهای موردمطالعه، شاخص بهداشت محیطی از دیدگاه شهروندان بالاترین میانگین (55/3) را کسب نموده است، بدین ترتیب از دیدگاه شهروندان در تأمین امنیت فیزیکی-کالبدی یک زیرگذر بهداشت محیط اهمیت بیشتری را دارا است، بعد از آن معیار خوانایی و نفوذپذیری یک زیرگذر با میانگین (94/2)، میانگین بالاتری را کسب کرده است. در قسمت زیر کاپوت، بوق را پیدا کرده و اتصالات آن را جدا کنید. از زیر سینی یا حداقل تکهای مقوا برای جمع کردن روغن و مایعاتی که از زیر خودرو میریزند استفاده کنید. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاحدید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.در صورت مشاهدهی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آنها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید. بعنوان نمونه موتور کاترپیلار Caterpillar 3208 تمایل به دود کردن و ایجاد”دوده مرطوب” دارد ، یعنی سیستم اگزوز خود را با سوخت مشتعل نشده اشباع می کند.

متاسفانه در یکسال گذشته خدمات پس از فروش به خصوص در بخش لوازمیدکی و تعمیرات با چالشها و معضلات فراوانی روبهرو است، چالشهایی که منجربه ایجاد نارضایتی مالکان از خرید قطعه و تعمیر خودرو شده و در برخی موارد این مشکلات، تعویض خودرو را به مالکان برای رهایی از تعمیرات عدیده تحمیل کرده است. مراجع آنلاین، گروههای پرسش و پاسخ و دورههای حرفهای تعمیرات میتوانند راهکاری مناسب برای یادگیری تعمیرات شخصی خودرو باشند. هزینههای تعمیر خودرو سیار شامل هزینه ایاب و ذهاب مراجعه مکانیک یا باتری ساز به محل مشتری و هزینه اجرت برای بازدید و تشخیص عیب می باشد.پس از تشخیص عیب با توجه به نوع خرابی و امکان تعمیر آن در محل قیمت ها متفاوت می باشد که بستگی به نوع خودرو و نوع خرابی دارد. در اواخر قرن بیستم که مبحث همطراحی سختافزار و نرمافزار، مورد توجه قرار گرفته بود، ECU بعنوان یک مسئله همطراحی سختافزار و نرمافزار مطرح شد. در این مرحله دمای هوا تا زمانی که دقیقاً با سطح سرد 2 هم دما شود،کاهش می یابد . در این مرحله دمای هوا تا زمانی که برابر با درجه حرارت منبع گرمای 1 شود افزایش می یابد . به این ترتیب اطلاعات، طبقه به طبقه پیش می رود تا به خروجی برسد.

درباره ما adminbloger

همچنین ببینید

علت روغن سوزی در خودرو و راه های پیشگری از آن| کارورکس

[ad_1] آنچه در این مطلب خواهید خواند روغن موتور یکی از مهم ترین قسمت های …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *